ALARMY

Elektronická zabezpečovací signalizace (EZS) slouží k ochraně osob, majetku a prostor před trestnou činností. Námi dodávané systémy, svými technickými parametry a cenou, pokrývají celou škálu potřeb klientů - od bytů, rodinných domků, obchodů a kanceláří, až po velké komplexy budov, či areály.

EZS montujeme od firem DSC, ESPRIT, GALAXY, ROKONET, SATEL, SPEKTRA, DIGIPLEX aj.. Přenos poplachu může být sirénou, telefonní linkou na Váš mobilní telefon a na PCO (pult centralizované ochrany), vysílačem na PCO a nebo ze vzdálených objektů kde není tel. linka přes GSM bránu na PCO nebo Váš telefon.

Hlásiče poplachu ( dále jen PIR ) nabízíme v široké škále. Od obyčejných PIR, reagujících na změnu teploty, až po duální PIR, který má dvojí vyhodnocovací jednotku - teplotní senzor a mikrovlnný senzor. Existují stropní PIR, nástěnné PIR, venkovní PIR, voděvzdorné, otřesové, akustické aj.

Zabezpečovací zařízení vybereme dle Vašich nároků a požadavků na hlídané prostory.   Zajistíme montáž, napojení na PCO a následný servis, který zabezpečujeme po nahlášení do 8 pracovních hodin. Provádíme prohlídky a revize na tomto zařízení dle ČSN 334590.

 

Nové položky bazar

BAZAR/VÝPRODEJ

JARNÍÍ AKCE 04,05 /2020

SLEVA až 25% NA SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA
SLEVA až 35% NA PLASTOVÁ OKNA
SLEVA až 20% NA VNĚJŠÍ ŽALUZIE A ROLETY

VRATA


adaxs_right.jpg

adaxs_foot.png